Nepracuj len ako recepčná, ale maj na starosti aj agendu zákazníckeho servisu

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 EUR
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Kusá Eva
Ref. Č. 4-26-31856

Baví Ťa práca recepčnej, ale chcel/a by si popri tom riešiť aj zákaznícky servis? V prípade, že áno, máme pre Teba pozíciu v medzinárodnej kozmetickej spoločnosti.

Tvoja náplň práce bude rozdelená do 3 častí:
1. Zodpovednosť za Zákaznícky servis - Data Entry & Support

  • procesovanie zmluv, objednávok, faktúr
  • komunikácia so skladom
  • riešenie otázok/podnetov/nezrovnalostí s odberateľmi
  • aktívna podpora predaja
  • reporting
2. Administratíva zákazníckeho servisu
  • evidencia, zakladanie a triedenie dokumentov, prehľadov, výstupov zo systému
  • aktívna spolupráca na projektoch súvisiacich so zákazníckym servisom
  • zodpovednosť za správnosť údajov v interných dokumentoch
  • administratívna podpora pre nadriadeného
3. Recepcia
  • zabezpečenie plynulého chodu recepcie
  • zodpovednosť za vstupné priestory pobočky
  • prepájanie telefonátov
  • objednávanie tovaru a následné osobné preberanie tovaru
  • spracovávanie došlej a vyšlej pošty a následná evidencia

Nástup: ideálne ASAP, najneskorší termín nástupu - 1.3.2019
Kontrakt: doba určitá na 1 rok s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú

Požiadavky

Určite pošli svoje CV, ak máš:
  • min. SŠ s maturitou (ekonomické zameranie výhodou)
  • min. 1 rok skúseností na podobnej pozícii na recepcii/zákazníckeho servisu/administratívy
  • skúsenosti v oblasti fakturácie a základy účtovníctva výhodou
  • výborné komunikačné zručnosti
  • tímového ducha
  • pro-zákaznícku orientáciu
  • nasadenie a iniciatívu
  • zmysel pre detail, dôslednosť
  • odolnosť voči stresu a schopnosť zvládať napäté situácie so zákazníkom

Benefity

Spoločnosť ponúka širokú škálu benefitov:
  • Prispevok na multisport kartu
  • 5 dni extra dovolenky navyse
  • 5 dni Sick Days
  • Prispevok na DDS a MHD
  • a mnoho iných benefitov

HR a kancelářské služby | Business Support Center | Kancelářské služby | Administratíva | Zákaznícky servis | Recepčná | Asistent / asistentka | Administratívny pracovník | Front office | Back office | Administration