NEMČINÁRI SO SKÚSENOSŤAMI V OBLASTI PERSONALISTIKY,ČÍTAJTE ĎALEJ!

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované asi rokom
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 22923

Aktuálne ponúkame viacero pozícií do oblasti ľudských zdrojov pre kandidátov s plynulou úrovňou nemeckého jazyka a aspoň krátkymi skúsenosťami v personalistike.

Hľadáme šikovných a komunikatívnych ľudí s tímovým duchom, ktorí preferujú prácu v medzinárodnom prostredí.

Náplň práce zahŕňa:

  • Inzerovanie zadaných pozícií
  • Preselekcia prichádzajúcich životopisov
  • Prvotné telefonické pohovory s uchádzačmi
  • Denná práca v systéme SAP a v interných systémoch
  • Komunikácia so zamestnancami a internými oddeleniami spoločnosti
  • Iné administratívne úlohy

Požiadavky

Ak spĺňate nasledujúce požiadavky, pošlite nám ešte dnes Váš životopis:
  • Aktívna úroveň NEMECKÉHO jazyka (písomná aj ústna forma) je nevyhnutná
  • Predchádzajúca skúsenosť v oblasti ľudských zdrojov / v personalistike - PODMIENKA
  • Dobré PC zručnosti
  • Precíznosť pri práci
  • Komunikatívnosť
  • Znalosť anglického jazyka je výhodou

Benefity

Benefity ponúkané spoločnosťou:
  • Finančné odmeny
  • Flexibilný pracovný čas
  • Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Doplnkové vzdelávanie, jazykové kurzy
  • Možnosti pre ďalší profesionálny rast
  • Team-buildingové aktivity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/hr-administrativa-a-pravo/

HR a kancelářské služby | Business Support Center | HR | Administratíva | Zákaznícky servis | Kancelářské služby | Recruiter | Konzultant | Administratívny pracovník | Špecialista | Generalista | Asistent / asistentka | Office manažér | Junior | Nábor | Senior | Back office | HR Generalist