pripája sa...

NECHCETE UŽ ÚČTOVAŤ? VENUJTE SA TRANSFER PRICINGU

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 1 900 EUR
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Medzihradská Simona
Ref. Č. 1-11-31757

Ste účtovník a máte dosť mesačných uzávierok? Nemáte skúsenosti s transfer pricingom, ale chceli by ste vniknúť do tejto oblasti?

Táto pozícia Vám to ponúka.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za transferové oceňovanie
  • Riešenie transakcií v rámci spoločnosti a jej pobočiek
  • Príprava dokumentácie transferového oceňovania a iné potrebné analýzy

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 2 roky skúseností z oblasti financií
  • Predošlá skúsenosť s transfer pricingom alebo korporátnymi daňami je výhodou, avšak nie nevyhnutnosťou
  • Skúsenosť s finančným reportingom, finančnými alebo nákladovými analýzami je potrebná
  • Pokročilá a plynulá znalosť anglického jazyka- každodenná komunikácia- úroveň B2
  • Znalosť IFRS, US GAAP alebo iných štandardov je výhoda

Spoločnosť ponúka finančné aj nefinančné benefity a budú predstavené spoločnosťou na osobnom pohovore.

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Dane | Analytik | Transférové oceňovanie | Tax consultant / specialist