Nechceš už účtovať a máš skúsenosť s reportingom alebo controllingom?

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 600 EUR/mes.
Publikované 9 dňami
Kontakt Halušková Radka
Ref. Č. 1-11-28204

Pozícia, ktorá Ti ponúka kombináciu reportingu a kontrollingu. Už žiadne účtovanie! Navyše spoločnosť si váži súkromný život svojich zamestnancov a dbá na work-life balance.

Náplň práce:

  • reporting na dennej báze pre top manažment
  • práca s internými finančnými výkazmi spoločnosti
  • ad hoc analýzy
  • forecasting na mesačnej báze
  • komunikácia a kooperácia s viacerými oddeleniami
  • vytváranie prezentácií

Požiadavky

Si vhodný kandidát ak:
  • máš aktívnu angličtinu
  • minimálne 2 roky skúseností vo financiách
  • skúsenosť s reportami alebo controllingom
  • ekonomické vzdelanie
  • si pokročilý úžívateľ Excelu a Powerpointu (kontingenčné tabuľky, funkcie)
  • komunikatívnosť je Tvoja silná stránka
  • rád analyzuješ a investiguješ

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Kontroling | Analytik | Kontrolór | Reportovanie | Centrá zdieľaných služieb | SAP | Bookkeeper, accountant