pripája sa...

NÁSTROJÁR - VSTREKOLISY

Lokalita Prešovský kraj
Publikované 5 dňami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 24070

Popis Práce

HĽADÁME NÁSTROJÁROV.

Náplňou práce bude:

  • údržba, montáž a demontáž vstrekovacích foriem na spracovanie termoplastov
  • zodpovednosť za opravu poškodených časti formiem
  • čistenie a konzervácia foriem
  • zodpovednosť za sklad náhradných dielov a ich odpisovanie
  • sledovanie plánu údržby foriem
  • technická podpora pri navrhovaní konštrukčných zmien
  • oprava a údržba horúcich kanálov
  • znalosť práce so sústruhom, frézou a brúskou na plocho
  • znalosť základov vstrekovania termoplastov
  • zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Požiadavky

Požadujeme:
  • Stredoškolské vzdelanie (technické)
  • Minimálne dvojročná prax vo výrobe na obdobnej pozícii
  • Skúsenosti s ručným zámočníckym náradím a nástrojmi
  • Skúsenosti s frézovaním, brúsením, vŕtaním a pod.
  • Práca na 1 zmenu (8:00-16:30) - neskôr je možný prechod na 2 zmennú prevádzku

Benefity

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Bonusy sa dobrú dochádzaku
  • 13. plat

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Výroba a prevádzka | Výroba | Remeselné práce | Robotník | Nástrojár | Technik | Opravár | Tool-maker