pripája sa...

NASTAVOVAČ VSTREKOLISOV DO TRNAVY

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 27 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-30-25521

Zahraničná spoločnosť sídliaca v Trnave hľadá zamestnanca do kmeňového stavu na pozíciu NASTAVOVAČ VSTREKOLISOV.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Nastavenie parametrov vstrekolisu
  • Príprava nástrojov na vstrekovanie
  • Nastavenie výrobných strojov a zariadení
  • Zabezpečovanie údržbárskych činností na vstrekolisoch
  • Identifikácia príčin problémov a ich odstránenie

4-zmenná 12-hodinová prevádzka: Denná zmena 6:00-18.00, Nočná 18:00-6:00, 2 dni voľna.

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vzdelanie technického zamerania
  • Predchádzajúca prax na podobnej pozícii v oblasti spracovania plastov
  • Práca najmä s nastavovaním strojov ENGEL
  • Ochota pracovať na 4 zmeny

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Výroba a prevádzka | Engineering | Strojárstvo | Výroba | Technik | Nástrojár | Údržbár | Setter / CNC machines programmer