pripája sa...

OVLÁDAŠ NEMČINU A HĽADÁŠ PRÁCU V OBLASTI ÚČTOVNÍCTVA?

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 100 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 17357

Ponúkame Ti skvelú pracovnú príležitosť ako odštartuješ svoju kariéru vo finančnom sektore v medzinárodnej spoločnosti.

Náplňou Tvojej práce bude:

  • Regulácia dodávateľských a zákazníckych faktúr
  • Zodpovednosť za verifikáciu a načítanie faktúr
  • Každodenná práca v MS Excel (vytváranie a používanie kontingenčných tabuliek)
  • Kontrola faktúr, zisťovanie možných chýb, návrh konkrétnych riešení a ich odstránenie
  • Zaznamenávanie dát z faktúr do interného systému
  • Komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi a externým účtovným oddelením
  • Pravidelný reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce požiadavky:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka, úroveň B2
  • Znalosť programu MS Excel (kontingenčné tabuľky, funkcie)
  • Orientácia na detail

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Business Support Center | Finance | Administratíva | Fakturant | Účtovník | Administratívny pracovník | Bookkeeper, accountant