pripája sa...

Buyer with German and English

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 700 EUR
Publikované 22 dňami
Kontakt Kusá Eva
Ref. Č. 4-13-30716

Momentálne hľadáme nákupcu s nemeckým a anglickým jazykom. Ak máte skúsenosti s nákupom, vyjednávaním biznisu a ovládate plynulo anglický jazyk a nemecký jazyk, toto je skvelá príležitosť práve pre Vás.

Vašou náplňou práce bude:

  • Nákup nepriamych materiálov do výroby a služieb
  • Vyhľadávanie nových dodávateľov
  • Tvorba listu dodávateľov
  • Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
  • Neustála komunikácia s dodávateľmi
  • Práca s interným softvérom, reporting

Požiadavky

Požiadavky klienta:
  • skúsenosti v oblasti nákupu
  • skúsenosť s vyhľadávaním dodávateľov
  • anglický a nemecký jazyk na aktívnej úrovni PODMIENKOU
  • výborné vyjednávacie schopnosti
  • pokročilá znalosť programu Excel

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • flexibilný pracovný čas (core time - 9:00-15:00)
  • fitnes centrum v tej istej budove
  • príspevky na vzdelávanie, šport
  • mnoho iných atraktívnych benefitov

V prípade, že Vás ponuka nášho klienta oslovila, budeme sa tešiť na Vaše CV.

Engineering | Nákup | Nákupca | Purchaser