pripája sa...

NÁKUPCA/ŠPECIALISTA LOGISTIKY

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 5-13-24804

Máte skúsenosti na nákupe, logistike alebo na oddelení plánovania výroby?

Komunikujete aktívne v angličtine?

Chcete rozvíjať svoje schopnosti v medzinárodnej spoločnosti?

Využite príležitosť a aplikujte na pozíciu NÁKUPCA - ŠPECIALISTA LOGISITKY.

Náplň práce:

  • Tvorba objednávok na základe podkladov z plánovania výroby
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Sledovanie stavu objednávky, včasnosti a správnosti dodávky
  • Riešenie reklamácií pri nesprávnej dodávke
  • Kooperácia s nákupným a účtovným oddelením pri nezrovnalostiach v sprievodnej dokumentácií
  • Zabezpečenie transportu pre dodávaný tovar
  • Kooperácia pri colných jednaniach
  • Sledovanie stavu zásob
  • Cyklická kontrola stavu v sklade

Požiadavky

Náš ideálny kandidát má:
  • skúsenosti z výrobnej spoločnosti na logistike/nákupe/plánovaní výroby
  • aktívnu znalosť anglického jazyka
  • chuť a ochotu sa vzdelávať a rozvíjať
  • aktívnu povahu a je komunikatívny

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Engineering | Nákup | Logistika | Nákupca | Plánovač | Purchaser