NÁKUPCA s jazykovou kombináciou Anglický + Maďarský jazyk

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 400 - 1 800 €
Ref. Č.
1-30-34186

Máš skúsenosti s nákupom? Baví Ťa vyjednávať biznis? Ovládaš plynulo anglický a maďarský jazyk? Tak potom máme pozíciu presne pre teba.

Pre milovníkov menších, medzinárodných spoločností, ktorí preferujú skôr príjemnú rodinnú atmosféru na pracovisku máme otvorenú pozíciu NÁKUPCA.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Nákup nepriamych materiálov a služieb
  • Vyjednávať cenové ponuky
  • Zodpovednosť za spracovanie nákupných požiadaviek
  • Dodržiavanie nákupných procesov a postupov v súlade s internými smernicami spoločnosti
  • Zodpovednosť za spracovanie objednávok v optimálnom čase a kvalite
  • Priama telefonická a mailová komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
  • Sledovanie a zabezpečovanie dodania materiálov a služieb zákazníkovi
  • Zodpovednosť a riešenie vzniknutých problémov, reklamácií v súvislosti s dodaným materiálom a službou
  • Komunikácia s finančným oddelením a podieľanie sa na riešení problémov súvisiacich s fakturáciou
Požiadavky

Požiadavky pre pozíciu:

  • Skúsenosti v oblasti nákupu PODMIENKOU
  • MAĎARSKÝ, SLOVENSKÝ a ANGLICKÝ jazyk na aktívnej úrovni PODMIENKA
  • Skúsenosť s vyhľadávaním dodávateľov
  • Výborné vyjednávacie schopnosti
  • Pokročilá znalosť programu Excel
  • Samostatnosť, aktívny prístup
Benefity

Spoločnosť ponúka:

  • Flexibilný pracovný čas (core time - 9:00-15:00)
  • Fitnes centrum v tej istej budove
  • Príspevky na vzdelávanie, šport
  • Mnoho iných atraktívnych benefitov