pripája sa...

NÁKUPCA s jazykovou kombináciou AJ a FJ

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 900 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Hulín Jakub
Ref. Č. 1-30-29368

Popis Práce

Predstavte si prácu ...

  • v ktorej by ste nemuseli robiť nadčasy
  • každé ráno by ste si mohli zacvičiť vo fitku, pretože by bolo v rovnakej budove
  • prácu kde „work-life balance“ nie je iba prázdna fráza
  • poznali by ste sa s každým kolegom v prostredí kde vládne priateľská atmosféra
  • denne by ste komunikovali s „native speakrami“ a zdokonaľovali svoje jazykové zručnosti

Dobrá správa je, že si ju nemusíte len predstavovať. Renomovaná americká spoločnosť s rodinnou atmosférou hľadá do svojho rozrastajúceho sa tímu šikovného francúzštinára na pozíciu NÁKUPCA. Ak máte skúsenosti s nákupom a ovládate plynulo francúzsky a anglický jazyk, toto je pre Vás skvelá príležitosť.

Vašou náplňou práce bude:
  • nákup nepriamych materiálov do výroby a nákup služieb
  • vyhľadávanie nových dodávateľov
  • tvorba listu dodávateľov a práca v systéme
  • riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
  • neustála komunikácia s dodávateľmi z rôznych krajín
  • práca s interným softvérom, reporting
  • komunikácia so zákazníkmi

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • skúsenosti v oblasti nákupu aspoň 1 rok
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti
  • anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • francúzsky jazyk na plynulej úrovni
  • pokročilá znalosť programu Excel
  • samostatnosť, aktívny prístup

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • práca v mladom dynamickom tíme (vekový priemer 28 rokov)
  • výhodná poloha blízko centra
  • moderný office s veľkou terasou a výhľadom
  • fitness centrum v budove

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Nákup | Nákupca | Purchaser