pripája sa...

NÁKUPCA pre výrobný závod

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované asi mesiacom
Kontakt Henčová Daniela
Ref. Č. 1-30-24684

Máte skúsenosti na pozícii nákupcu a chcete sa dostať do sveta automobilového priemyslu? Chcete sa príležitostne zúčastňovať medzinárodných projektov? Radi by ste využili Vaše skúsenosti s vyjednávaním?

Jeden z najväčších závodov v rámci skupiny hľadá do svojho tímu nového zamestnanca na pozíciu NÁKUPCA.

Náplňou práce bude:

  • komplexná zodpovednosť za pridelené portfólio dodávateľov, manažment dodávateľov, realizácia výberových konaní, vyjednávanie komerčných a obchodných podmienok spolupráce, systematické reportovanie dosiahnutých úspor a výsledkov
  • participácia na úrovni EU tendrov a výberových konaní v rámci skupiny
  • participácia na tvorbe nákupných stratégií pre závod
  • riešenie a samostatné riadenie projektov na dosiahnutie úspor v spolupráci s internými zákazníkmi a dodávateľmi, systematická prezentácia výsledkov projektov
  • zabezpečenie operatívneho nákupu - denné vystavovanie nákupných objednávok vrátane komunikácie s dodávateľmi
  • úzka spolupráca s interným zákazníkom, porozumenie požiadavkám pri vytváraní nákupných objednávok

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Skúsenosť s nákupom a vyjednávaním podmienok
  • Skúsenosti z prostredia výrobnej spoločnosti
  • Plynulá znalosť anglického jazyka
  • Pokročilá znalosť Excel
  • Skúsenosti so zúčastňovaním sa na medzinárodných projektoch VÝHODOU
  • Samostatnosť, flexibilita
  • Dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Strojárstvo | Nákupca | Nákup | Nepriamy materiál | Purchaser