pripája sa...

NÁKUPCA pre výrobnú spoločnosť + ROČNÉ BONUSY

Lokalita Senec
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 700 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-32789

Renomovaná medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou strojov pre potravinársky priemysel hľadá NÁKUPCU, ktorý má skúsenosti s nákupom priameho materiálu pre strojársky alebo výrobný priemysel.

Vaša náplň práce bude zameraná na:

  • Zodpovednosť za nákup komponentov pre výrobné stroje
  • Zodpovednosť za spracovanie nákupných požiadaviek prichádzajúcich od zákazníkov spoločnosti
  • Dodržiavanie nákupných procesov a postupov v súlade s internými smernicami spoločnosti
  • Zodpovednosť za spracovanie objednávok v optimálnom čase a kvalite
  • Priama telefonická a mailová komunikácia s dodávateľmi
  • Sledovanie a zabezpečovanie dodania materiálov a služieb v požadovanom čase
  • Zodpovednosť a riešenie vzniknutých problémov, reklamácií v súvislosti s dodaným materiálom
  • Komunikácia a spolupráca s managerom, zabezpečenie reportingu pre neho, tiež zabezpečiť pomoc managerovi pri hodnotení dodávateľov
  • Zodpovednosť za dokumentáciu v internom systéme, správnosť údajov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Aspoň 4 roky skúsenosti v nákupe materiálov pre výrobu PODMIENKOU
  • Plynulá znalosť anglického jazyka PODMIENKOU - nadriadený v zahraničí
  • Komunikačné a organizačné zručnosti
  • Flexibilita

Pre svojich zamestnancov má pripravený široký balík benefitov:
  • Ročný bonus - 10% z ročného platu
  • Rôzne druhy zamestnaneckých akcií ( výročie spoločnosti, letené akcie)
  • Príspevok do 3. piliera
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Rôzne formy stravovania podľa vlastného výberu
  • Odborné školenia
  • Multisport karta
  • Finančná odmena za odpracované roky
  • Referenčný bonus

Engineering | Nákup | Nákupca | Materiál | Sklad | Nákup | Purchaser