pripája sa...

NÁKUPCA (HUTNÝ MATERIÁL)

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 24 dňami
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 24313

Popis Práce

Máte dobrú znalosť hutného materiálu a aktívnu angličtinu?

Chcete pracovať v stabilnej a silnej spoločnosti?

Posilnite NÁKUPNÝ TÍM nášho klienta!

Náplň práce:

  • Objednávanie materiálu pre potreby výroby
  • Úzka kooperácia s technologickým oddelením - rozhodovanie o použitom type materiálu
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Výber nových dodávateľov
  • Negociácie cien a obchodných podmienok
  • Príjem a spracovanie objednávok
  • Vybavovanie reklamácií
  • Podpora nákupného oddelenia

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie technického zamerania
  • Hlbokú znalosť hutného materiálu - PODMIENKA (nie je nevyhnutnosť získať túto znalosť z pozície nákupcu)
  • Skúsenosti z nákupu výhodou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Ochota učiť sa
  • Spoľahlivosť

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Engineering | Nákup | Nákupca | Výroba | Purchaser