pripája sa...

NÁKUPCA - BEAUTY CARE - NOVÉ PROJEKTY

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 220 - 1 500 EUR
Publikované 23 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-26-33465

Chceš byť súčasťou nových projektov v oblasti beauty care? Kde by tvojou úlohou bola oblasť NÁKUPU? Ovládaš plynule anglicky jazyk a rád sa zaoberáš analýzami trhu?

Tvojou náplňou práce bude:

  • podporovať manažéra v zahraničí
  • budeš súčasťou nových projektov v oblasti beauty care pre ktoré budeš zabezpečovať analýzy trhu - najmä dodávateľov
  • budeš vyberať a predkladať návrhy vhodných dodávateľov pre stanovené projekty
  • s nimi budeš následne vyjednávať ceny, dohadovať zmluvné podmienky, uzatvárať zmluvy
  • budeš zodpovedný za stanovenie nákladov
  • budeš riešiť objednávky potrebného tovaru
  • budeš zabezpečovať pravidelné reportingy pre manažéra a potrebné analýzy trhu
  • zabezpečenie kompletných informácií o produktoch v internom systéme

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
  • prax v oblasti nákupu min. 3 roky
  • znalosť excel PODMIENKA - budeš zodpovedať za analýzy a reporty
  • komunikatívny
  • inovatívny - nové projekty, nové návrhy sa budú od teba vyžadovať

Benefity

Majú pre teba pripravený balík benefitov:
  • 13. plat
  • refferal bonus od 500€ do 1000€
  • zľavy na produkty
  • životné poistenie
  • sick days
  • home office a iné

Engineering | Logistika | Nákup | Nákupca | Plánovač | Produkt / výrobok | RandD | Projekt | Náklady | Nákup | Purchaser