Nákupca

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 900 - 2 100 €
Ref. Č.
1-23-41369

Pre skúseného nákupcu je tu nová príležitosť! Ak ste nakupovali nepriame materiály či služby a radi by ste sa ďalej rozvíjali v tomto smere, určite neváhajte.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • zodpovednosť za nákup hardvérových služieb
  • pravidelná komunikácia s dodávateľmi, vyhľadávanie, vyjednávanie a uzatváranie kontraktov s novými dodávateľmi
  • spolupráca s lokálnymi a regionálnymi tímami na oddelení nákupu
  • možnosť pracovať na samostatných projektoch na globálnej alebo lokálnej úrovni
Požiadavky

Ako úspešný kandidát potrebujete:

  • predošlú skúsenosť v oblasti nákupu (nepriame materiály, služby) aspoň 2 roky
  • skúsenosť s nákupom hardvérových služieb je VÝHODOU
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • komunikačné a vyjednávacie zručnosti
Benefity

Spoločnosť poskytuje zaujímavé benefity, ako napríklad:

  • 13. plat
  • Finančný bonus počas roka v závislosti od výkonu
  • Sick days
  • Dni dovolenky navyše
  • Životné poistenie a zdravotná starostlivosť
  • Hybridný model HO
  • Rozsiahle možnosti vzdelávania