pripája sa...

NÁKUPCA

Lokalita Žilinský kraj
Publikované 12 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 24083

Pre nášho klienta, nadnárodnú elektrotechnickú spoločnosť, hľadáme kandidáta na pozíciu NÁKUPCA!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za nákup komponentov do výroby a tiež služieb pre spoločnosť
  • Vyhľadávanie nových dodávateľov a nadväzovanie spolupráce (v prípade požiadavky z materského závodu)
  • Sledovanie objednávok, kontrola náležitostí objednávok a prijatých faktúr
  • Úzka komunikácia s dodávateľmi v rámci SVK a Európy
  • Sledovanie skladového hospodárstva
  • Úzka kooperácia s plánovaním výroby a skladom

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technické/elektrotechnické
  • Skúsenosti na nákupe vo výrobnej spoločnosti min. 3 roky
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Zodpovednosť
  • Precíznosť

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Engineering | Nákup | Analytik | Nákupca | Špecialista | Nákup | Obstarávanie | Purchaser