NÁKUPCA

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 000 €
Ref. Č.
2-21-33965

Chcete sa stať súčasťou úspešného tímu nášho klienta? Usilujete sa o svoju profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť k zmenám v medzinárodnej spoločnosti? Náš klient Vám ponúka možnosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii NÁKUPCA!

Vašou náplňou práce bude:

  • Stanovenie potreby priameho výrobného materiálu na základe plánovaných výrobných objednávok.
  • Spracovanie požiadaviek na nákup režijných materiálov a služieb.
  • Riešenie problematiky objednávok, rámcových objednávok a spätných volaní.
  • Vedenie záznamov v internom informačnom systéme.
  • Riadenie portfólia dodávateľov, riadenie vzťahov s existujúcimi dodávateľmi a vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov.
  • Riešenie problematiky dodávok materiálu, prepravy a súvisiacej agendy.
  • Reporting ohľadom zverenej agendy.
  • Aktivity súvisiace s optimalizáciou nákladov.
  • Spolupráca v rámci výrobnej spoločnosti.
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

  • SŠ/VŠ vzdelanie
  • skúsenosť v oblasti nákupu min. 1 rok
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • dobrá znalosť MS Excel
  • skúsenosť s MRP systémom v oblasti nákupu vítaná
  • vyjednávacie a komunikačné zručnosti
  • asertivita
  • orientácia na ciele
  • schopnosť efektívne riešiť problémy
  • tímový duch
  • zodpovednosť
Benefity
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • balík sociálnych výhod pre zamestnancov
  • zaujímavé finančné hodnotenie
  • príjemné pracovné prostredie