pripája sa...

NÁKLADOVÝ ANALYTIK

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 800 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-11-31716

Máte možnosť rozbehnúť Vašu kariéru v jednej z popredných medzinárodných výrobných spoločností v automobilovom priemysle na pozícii NÁKLADOVÝ ANALYTIK.

Vašou náplňou práce bude:

  • Kalkulácia nákladov jednotlivých častí a mechanizmov
  • Spracovávanie informácií na základe zoznamu materiálu a časti výrobku
  • Výpočet skutočných nákladov a cien
  • Znalosť výrobných procesov a ich zohľadnenie pri analýzach
  • Komunikácia so sales, nákupným a engineering oddelením
  • Identifikácia potenciálnych rizík vo výrobe
  • Reporting

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • VŠ vzdelanie technického/ekonomického smeru, mať technické myslenie
  • Minimálne ročná skúsenosť výpočtu nakladových analýz jednotliých produktov PODMIENKOU
  • Skúsenosť s automobilovým priemyslom VÝHODOU
  • Plynulá angličtina PODMIENKOU
  • Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Business Support Center | Finance | Administratíva | Špecialista | Administratívny pracovník | Účtovník | Kontrolór | Analytik | Spracovania dát | Excel | SAP | Financial analyst