pripája sa...

MZDOVÝ ÚČTOVNÍK S TALIANČINOU

Lokalita Košický kraj
Publikované asi mesiacom
Kontakt Jakabová Katarína
Ref. Č. 23313

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Mzdový účtovník s taliančinou.

Náplň práce:

  • Spracovanie a výpočet mesačných miezd v IS systéme pre taliansky hovoriacich zamestnancov
  • Príprava harmonogramu spracovávania miezd
  • Spracovanie dochádzky a reporty
  • Dodržiavanie stanovených výplatných termínov
  • Aktivity súvisiace s mesačnými uzávierkami
  • Vypracovávanie a predkladanie dokumentov pre poisťovne
  • Komunikácia s úradmi v príslušnej krajine, zväčša telefonická a e-mailová

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • SŠ/VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním
  • Skúsenosť v oblasti spracovania podkladov pre mzdy, prípadne priamo miezd
  • Znalosť anglického a talianskeho jazyka na mierne pokročikej úrovni PODMIENKOU
  • Rýchla orientácia v cudzom prostredí ( Zákonník práce a legislatíva )
  • Dobrá znalosť nástrojov MS Office
  • Orientácia na detail
  • Orientácia na interného zákazníka

Benefity

  • práca v expandujúcej medzinárodnej spoločnosti
  • flexibilná pracovná doba
  • prepracovaný systém odborného a jazykového vzdelávania
  • denné využitie jazykov a práca v multikultúrnom prostredí
  • balík benefitov spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Business Support Center | Finance | Účtovníctvo | Účtovník | Mzdy | Senior | Centrá zdieľaných služieb | Payroll clerk