pripája sa...

MZDOVÝ ÚČTOVNÍK (s maďarským jazykom)

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 24202

Aktuálne hľadáme pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť, skúseného MZDÁRA, ktorý bude mať na starosti kompletné zastrešnie oblasti miezd pre 300 zamestnancov.

Náplň práce:

  • Komplexné spracovanie mzdovej agendy spoločnosti (do 300 zamestnancov)
  • Spracovanie a sledovanie dochádzok
  • Výpočet miezd zamestnancov, zrážok zo mzdy, príplatkov
  • Kalkulácia ročného zúčtovania dane
  • Komunikácia so Sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami
  • Kontrola a archivácia súvisiacich dokladov
  • Vystavovanie dokladov podľa požiadaviek
  • Sledovanie a zapracovávanie legislatívnych zmien

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
  • Viacročné skúsenosti na pozícii Mzdový účtovník
  • Plynulá úroveň maďarského a slovenského jazyka
  • Anglický jazyk je výhodou, nie podmienkou
  • Výborný prehľad v slovenskej mzdovej problematike
  • Znalosť systému HUMAN - výhoda
  • Precíznosť
  • Dodržiavane termínov

MOŽNOSŤ PRÁCE NA ŽIVNOSŤ AJ TPP.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Mzdy | Payroll clerk