pripája sa...

Mzdový účtovník

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 800 - 900 EUR
Publikované 8 dňami
Kontakt Kiripolská Petra
Ref. Č. 4-11-32070

Pre menšiu účtovnícku spoločnosť sídliaciu v Ružinove hľadáme skúseného kolegu na pozíciu Mzdový účtovník. Na nového kolegu čaká stabilný 6 členný tím, ktorý spracováva mzdovú agendu pre viacero spoločností. Pracovná pozícia je obsadzovaná na čiastočný úväzok 20 - 25 hod. týždenne, ktoré je možné flexibilne rozvrhnúť podľa potreby.

Náplňou práce na pozícii Mzdový účtovník je:

  • Komplexné spracovanie miezd
  • Zodpovednosť za dodržiavanie Zákonníka práce a správnosť výpočtu miezd, odvodov a daní
  • Import dochádzok a podkladov do systému a výpočet miezd
  • Komunikácia s pridelenými klientmi
  • Riešenie nezrovnalostí
  • Práca v programe Olymp Kros

Požiadavky

Úspešný kandidát na pozíciu Mzdový účtovník by mal mať:
  • skúsenosť so spracovaním miezd v programe Olymp Kros - PODMIENKA
  • minimálne 2 roky skúsenosti s komplexnou mzdovou agendou
  • výbornú znalosť Zákonníka práce, mzdových príplatkov, odvodov do Sociálnej a zdravotnej poisťovne
  • skúsenosť so spracovaním miezd pre viacero spoločností
  • schopnosť dodržať stanovené termíny
  • schopnosť pracovať samostatne a zodpovedať za zverenú agendu

Spoločnosť ponúka plnú flexibilitu pracovného času, stravné lístky hradené zamestávateľom (bez zrážky zo mzdy) a parkovacie miesto v budove.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Mzdy | Bookkeeper, accountant