ÚČTOVNÍK MIEZD PRE 150 ZAMESTNANCOV (očakáva sa rýchly nárast)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 700 EUR/mes.
Publikované 6 dňami
Kontakt Zaťko Martin
Ref. Č. 1-11-27026

Hľadáte stabilné zamestnanie a priateľský kolektív? Máte skúsenosti v mzdovom účtovníctve aspoň 5 rokov a hovoríte anglicky alebo nemecky?

Pre nášho dlhoročného klienta, slovenskú spoločnosť s medzinárodným zázemím, hľadáme kandidáta na pozíciu mzdového účtovníka pre 150 zamestnancov s potenciálom rýchleho rastu spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:

  • Spracovanie kompletnej mzdovej agendy podľa slovenských účtovných štandardov
  • Pravidelné mesačné uzávierky
  • Príprava mesačných výkazov, daňových prehľadov a hlásení
  • Komunikácia s úradmi a poisťovňami
  • Mzdové poradenstvo
  • Reportingové aktivity

Požiadavky

Požiadavky na úspešného kandidáta/-tku:
  • SŠ vzdelanie v oblasti ekonómie/financií/účtovníctva
  • Min. 5 roky praxe v slovenskom mzdovom účtovníctve
  • Znalosť slovenskej mzdové legislatívy
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Balík MS Office (Excel) - pokročilý
  • Zručnosť v práci s mzdovými systémami

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavú príležitosť, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia a mnoho ďalšieho.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Mzdy | Bookkeeper, accountant