pripája sa...

MZDOVÝ ÚČTOVNÍK

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 10 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23726

Miluješ čísla? Si skúsený vo výpočte miezd? Chceš byť členom úspešnej, dynamickej a neustále sa rozrastajúcej spoločnosti?

Využi príležitosť uplatniť sa na pozícii MZDOVÉHO ÚČTOVNÍKA v Bánovciach nad Bebravou alebo v Trenčíne!

Náplň práce:

  • Kompletné spracovanie miezd
  • Spracovanie dochádzky
  • Komunikácia so štátnymi úradmi - zdravotná, sociálna poisťovňa, doplnkové dôchodkové poisťovne
  • Spracovanie PN a OČR
  • Vedenie zamestnaneckej dokumentácie
  • Zodpovednosť za spracovanie ročného zúčtovania daní
  • Poradenstvo zamestnancom v mzdovej oblasti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • Skúsenosti na obdobnej pozícii min. 3 roky
  • Skúsenosti z výrobnej spoločnosti výhodou
  • Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka (hlavne mailová komunikácia)
  • Dobrá znalosť slovenskej legislatívy
  • Flexibilita, precíznosť a dynamika

  • Práca v úspešnej nadnárodnej firme, ktorá sa neustále rozrastá
  • 13.ty plat
  • Ročné odmeny
  • Preplácané nadčasy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Mzdy | Payroll clerk