pripája sa...

SKÚSENÝ/Á MZDÁR/MZDÁRKA SO SOFTIPOM

Lokalita Prešovský kraj
Publikované 18 dňami
Kontakt Sedláková Katarína
Ref. Č. 22280

Ak máte bohaté skúsenosti so mzdami a personalistikou, ovládate SOFTIP a láka vás dynamické prostredie výrobnej spoločnosti, máme pre vás ponuku.

Náplň práce:

  • Spracovanie a výpočet mesačných miezd v programe SOFTIP
  • Spracovanie dochádzky podľa stanovených termínov
  • Spracovanie ročného zúčtovania
  • Zčasti spracovanie personálnej agendy
  • Spolupráca na mesačných uzávierkach
  • Komunikácia s poisťovňami a úradmi

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • skúsenosti na pozícii mzdového účtovníka (min. 3 roky vo výrobnej spoloočnosti) - spracovanie miezd pre min. 250-300 ľudí - PODMIENKOU
  • skúsenosť s prácou v programe SOFTIP - PODMIENKOU
  • pokročilá znalosť MS Office
  • ukončené min. stredoškolské vzdelanie
  • znalosť anglického jazyka výhodou
  • znalosť Zákonníka práce
  • schopnosť pracovať samostatne
  • logické myslenie
  • proaktívna osobnosť

Benefity

Náš klient vám ponúka:
  • prácu v dynamickom prostredí a príjemnom kolektíve
  • možnosť rozvíjať svoje zručnosti a učiť sa
  • dochádzkový bonus
  • 13. plat
  • po skúsšobnej dobe aj možnosť flexibilného pracovného času

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Mzdy | Payroll clerk