MZDOVÝ ANALYTIK - pozícia vhodná na odštartovanie kariéry pre absolventov!

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 100 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 18164

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za analýzu komplexnej mzdovej agendy zamestnancov
  • Pravidelný a ad-hoc reporting
  • Komunikácia s internými zamestnancami
  • Pomoc pri riešení vzniknutých problémov, štandardných a ťažkých otázok súvisiacich so mzdovou agendou
  • Spolupráca v rámci tímu na podporu dosiahnutia projektov
  • Identifikácia budúcich potrieb a hľadanie spôsobov ako ich napĺňať
  • Práca so systémom SAP

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • VŠ vzdelanie (ekonomická oblasť výhodou)
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Skúsenosti z medzinárodného prostredia sú výhodou
  • Užívateľská úroveň programu MS Excel
  • Tímový hráč

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Kontroling | Účtovníctvo | Administratívny pracovník | Kontrolór | Fakturant | Administration