pripája sa...

MS DYNAMICS AX

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 600 EUR/mes.
Publikované 25 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-28489

Pracuješ s MS AX a chceš pracovať pre jednu z najúspešnejších spoločností na našom trhu v oblasti stavebných projektov?
Si skúsený v správe MS Dynamics AX a láka ťa seniorná pozícia?

Spolupracuj pri vývoji komplexného ERP systému v spoločnosti, ktorá sa zameriava na výnimočné projekty.

Náplň práce:

  • správa systému MS Dynamics Axapta (ERP)
  • podpora AX juniorov
  • návrh a realizácia nových modulov
  • parametrizácia systému
  • modul REM (systém automatického vystavovania faktúr)

Čiastočne môžete prísť do kontaktu s:
  • BI (ad hoc výkazníctvo (5% práce) / analýza / špecifikácie pre experta BI / DB)
  • DB SQL 2005/2008
  • vytváraním prehľadov v nástroji MS SQL Report Builder 2.0

Požiadavky

Požiadavky na pozíciu:
  • aspoň 3 roky skúsenosti s MS Dynamics AX
  • vysokoškolské vzdelanie
  • angličtina na úrovni B2

  • jazykové vzdelávanie na pracovisku kvalitnou jazykovou školou
  • firemné hry
  • kvalitné pracovné prostredie bez open space dizajnované s ohľadom na feng šuei
  • zabezpečený pitný režim
  • platené študíjne voľno, pokiaľ štúdium súvisí s výkonom práce

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Microsoft | Programmer