pripája sa...

MONTÁŽNY PRACOVNÍK - MUŽI AJ ŽENY

Lokalita Trnava
Publikované 3 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-21-29075

Ste z Trnavy alebo okolia? Tak neváhajte a využite príležitosť pracovať ako Montážny pracovník pre jedného z popredných automotive dodávateľov na Slovensku!

Vaša pracovná náplň bude:

  • Ručné ohýbanie kovových trubiek
  • Manipulácia s materiálom v prevádzke
  • Priebežná kontrola kvality výroby podľa predpísaných štandardov
  • Vizuálna kontrola

Pracovná doba: 3-zmenná prevádzka

Požiadavky

Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce kritériá:
  • Ochota pracovať manuálne so zvýšenou fyzickou záťažou
  • Dobrý zdravotný stav
  • Spoľahlivosť
  • Záujem o dlhodobú spoluprácu

Benefity

Spoločnosť Vámn ponúka:
  • Motivujúce finančné benefity možné získať i počas skúšobnej doby: dochádzkový bonus
70 €, osobné ohodnotenie do 135 €, príplatok za trojzmenný režim 17 €
  • Príplatok za prácu v noci priemerne 30 €, príplatok za sťažený výkon práce priemerne 40 €
  • Stravné lístky v hodnote 3,50 €
  • Všetky nadčasy sú preplácané s príplatkami nad rámec zákonníka práce
  • Príležitosť k profesijnému rastu a odborne prínosnej praxi
  • Práca v mladom-priateľskom kolektíve

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Výroba a prevádzka | Výroba | Remeselné práce | Pomocné práce | Ostatné | Operátor | Pomocník | Manipulant | Robotník | Montáž | Operator