pripája sa...

OPERÁTOR VÝROBY V PREŠOVE - 2 ZMENNÁ PREVÁDZKA

Lokalita Prešov
Publikované 15 dňami
Kontakt Brecková Martina
Ref. Č. 3-21-27868

Pre nášho klienta, ktorým je známa automotive spoločnosť pôsobiaca priamo v Prešove, momentálne hľadáme pracovníkov na pozíciu OPERÁTOR MONTÁŽE.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • montáž komponentov podľa priloženého postupu
  • jednoduchá práca, pri ktorej nie je potrebná predchádzajúca prax
  • na niektorých pracoviskách práca v sede
  • práca je vhodná aj pre invalidných dôchodcov
  • práca v 2 zmennej prevádzke (týždeň ráno, týždeň popoludní)

Požiadavky

POŽADUJEME:
  • manuálnu zručnosť
  • chuť pracovať
  • zodpovednosť

Benefity

  • príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • mesačné bonusy za produktivitu
  • dochádzkový bonus
  • príspevok na cestovné
  • polročné odmeny do výšky 200 €
  • stravné lístky s príspevkom nad rámec Zákonníka práce
  • stabilná práca
  • práca v príjemnom a čistom prostredí

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Výroba a prevádzka | Výroba | Pomocné práce | Operátor | Montáž | Production Operator