pripája sa...

MONTÁŽNY PRACOVNÍK- KALINKOVO

Lokalita Dunajská Lužná
Platové ohodnotenie 576 - 1 000 EUR/mes.
Publikované 26 dňami
Kontakt Jaslovska Andrea
Ref. Č. 4-21-30638

Hľadáme MONTÁŽNYCH PRACOVNÍKOV/ MONTÁŽNE PRACOVNÍČKY do výroby v Kalinkove. Ak chcete mať voľné víkendy a venovať sa rodine, pošlite nám svoj životopis!

Vašou náplňou práce bude:

  • montáž jednoduchých komponentov
  • vizuálna kontrola výsledného produktu
  • práca s jednoduchými zariadeniami typu pájkovačka, kliešte

Pracovná doba: Po- Pia (8 hodín denne)

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • PRIJÍMAME AJ ABSOLVENTOV
  • manuálna zručnosť
  • samostatný prístup
  • zodpovednosť

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka nasledujúce benefity:
  • 13. plat
  • vianočné poukážky v hodnote 50-100 Eur
  • mikulášsky balíček pre deti
  • príspevok do tretieho piliera
  • obedy priamo na pracovisku
  • nadšdandardné príplatky počas práce cez víkend

Výroba a prevádzka | Výroba | Operátor | Robotník | Montáž | Production Operator