pripája sa...

MOBILITY CAPACITY MANAGER

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 10 dňami
Kontakt Kubín Juraj
Ref. Č. 1-10-25347

Vieš pracovať s Excelom a máš skúsenosť s projektovým manažmentom? Alebo ťa táto oblasť láka a chceš pracovať pre významnú medzinárodnú spoločnosť? Hľadáme MOBILITY CAPACITY MANAGER-a!

Náplň práce:

  • capacity management a plánovanie
  • dohliadanie na vývoj
  • reporting
  • monitoring platformy KPI/KCI
  • práca s internými a externými dodávateľmi

Požiadavky

Pracovné požiadavky na kandidáta:
  • pracovná skúsenosť na podobnej pozícií
  • Excel na pokročilej úrovni
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • skúsenosť s mobility výhodou (exchange, lync atď.)
  • skúsenosť s Wireless Communications Engineering-om výhodou
  • pozícia je otvorená aj pre šikovného juniora s ekonomickým vzdelaním

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Manažment | Projektový manažér | Manažér | Excel | Project Manager