METROLÓG

Trvalý pracovný pomer
Mzda
900 - 1 400 €
Ref. Č.
3-18-22230

Medzinárodná automotive spoločnosť hľadá kandidáta na pozíciu METROLÓG.

Jeho pracovnou náplňou bude:

  • Laboratórne testovanie a meranie dielov a komponentov
  • Výber a nastavenie meradiel
  • Údržba existujúcich meradiel
  • Obsluha 3D meracieho zariadenia
  • Spolupráca pri nastavovaní nových spôsobov merania do výroby
  • Hodnotenie meracích schopností podľa príslušných noriem
  • Reporting
Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

  • Dosiahnuté úplné stredné odborné vzdelanie alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Predchádzajúca prax na pozícii Metrológa minimálne 3roky - podmienkou
  • Skúsenosť v automotive spoločnosti-podmienkou
  • Znalosť noriem a legislatívy v rámci oblasti merania
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Užívateľská znalosť práce s PC
  • Dôslednosť, samostatnosť, precíznosť