pripája sa...

Medical Science Liaison CEE

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 3 000 - 4 000 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Fidrichová Veronika
Ref. Č. 1-30-30477

Máte vysokoškolské vzdelanie v oblasti prírodovedných vied, farmácie či lekárstva? Máte skúsenosti s pozíciou Medical Science Liaison?

Originálne farmaceutická spoločnosť hľadá vhodného kandidáta na pozíciu Medical science liason!

Vaša náplňou práce bude:

  • Komunikácia s odbornou verejnosťou a lekármi
  • Spolupráca s marketingom a obchodným oddelením
  • Organizovanie kongresov
  • Účasť na kongresoch s lekármi
  • Monitorovanie situácie na trhu
  • Podpora nových produktov
  • Denná komunikácia v anglickom jazyku

Požiadavky

  • VŠ vzdelanie - prírodovedné, farmaceutické, lekárske
  • Plynulá znalosť anglického jazyka - komunikácia s priamym nadriadeným v anglickom jazyku
  • Prax na obdobnej pozícii podmienkou
  • Ochota cestovať – Slovensko, Česko, Maďarsko
  • Vodičský preukaz skupiny B

Benefity

  • Ročný bonus 15%
  • Jazykové kurzy
  • Automobil

Obchod a marketing | Farmacia | Produktový manažér | Originálne produkty | Medical Advisor