pripája sa...

MECHATRONIK DO VÝROBY

Lokalita Trnavský kraj
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 24153

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti ako MECHATRONIK.

Vašou náplňou práce bude:

  • Mechanická a elektrotechnická údržba strojov a technologických zariadení
  • Opravy mechanických závad a porúch
  • Návrhy optimalizácie preventívnej údržby na základe získania skúseností
  • Zváranie, lícovanie, umbukovanie
  • Práca na 3-zmennú prevádzku

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Viac ako 3-ročné pracovné skúsenosti v údržbe vo výrobe
  • Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 22 PODMIENKA
  • Ukončené odborné SŠ vzdelanie v technickom odbore

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Výroba | Údržbár | Opravár | Elektrikár / elektromechanik | Automobilový priemysel | Electrical technician