pripája sa...

MECHATRONIK/ MOTIVUJÚCI PLAT

Lokalita Žilina
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR
Publikované 11 dňami
Kontakt Tršková Ivana
Ref. Č. 6-21-31348

Pre rýchlo rozvíjajúcu sa úspešnú Švajčiarskú spoločnosť hľadáme uchádzačov na pozíciu Mechatronik. Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky.
Náplň práce:

  • odborné a organizačné vedenie spolupracovníkov vo výrobe mechanických a elektronických váhových produktov
  • zostavenie plánovania výroby, sledovanie plánovaného vývoja výroby, výroba produktov v požadovaných termínoch, návrh a realizácia nápravných opatrení pri odchýlkach
  • sledovanie oblasti nákladov, termínov a kvality ako strategický cieľ a neustále presadzovanie zlepšovacích opatrení
  • reportovanie konateľovi vo Švajčiarsku
  • vyhotovenie výrobných podkladov pre nové a modifikované produkty
  • organizácia údržby prevádzkových prostriedkov
  • neustále zlepšovanie procesov vo výrobe a výrobnej dokumentácií
  • práca vo výrobe s veľmi jemnými procesmi
  • zodpovednosť za dobrú atmosféru na pracovisku a podpora práce na vysoko kvalitatívnej úrovni

Požiadavky

  • min. stredné odborné učilište s maturitou v strojárskych alebo elektrotechnických odboroch alebo stredná priemyselná škola strojnícka alebo elektrotechnická
  • prax v technických profesiách/ mechanika, presná mechanika, nástrojárstvo, elektrotechnická výroba, strojárska výroba, údržba strojov a zariadení
  • schopnosť pracovať v tíme/ ženský aj mužský kolektív
  • znalosť angličtiny alebo nemčiny na úrovni min. B2

  • práca na jednu zmenu/ veľká flexibilita v rámci pracovnej doby
  • možnosť denne využívať cudzí jazyk
  • motivujúce platové ohodnotenie
  • práca v menšom kolektíve, v príjemnom a čistom prostredí
  • možnosť realizovania svojich inovatívnych nápadov
  • vďaka plochej hierarchickej štruktúre príjemne a priateľské prostredie

Engineering | Výroba a prevádzka | Výroba | Opravár | Údržbár | Technik | Mechanický | Technický | Electrician mechanic