pripája sa...

MECHANIK VÝROBNÝCH ZARIADENÍ

Lokalita Nitrianský kraj
Platové ohodnotenie 600 - 900 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Czaková Žofia
Ref. Č. 23757

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii MECHANIK VÝROBNÝCH ZARIADENÍ

Vašou náplňou práce bude:

  • Zabezpečenie optimálneho chodu strojov a zariadení
  • Údržba automatizovaných strojov a výrobných liniek
  • Účasť na inštaláciach nových strojov
  • Vykonávanie záťažových testov, preventívnych prehliadok zariadení
  • Drobné mechanické práce, opracovávanie súčiastok, zváranie
  • Výmena súčastiek na strojoch

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • SŠ alebo SOU elektrotechnické, strojárske
  • Minimálne 1 ročná skúsenosť s údržbou a nastavovaním technologických zariadení
  • Aktívna znalosť maďarského jazyka
  • Prax so zváraním (zváračský preukaz), obrábaním kovov
  • Schopnosť riešiť technické problémy
  • Základné znalosti ovládania PC (Word, Excel, Outlook)
  • Samostatnosť a analytické myslenie

Benefity

  • vzdelávacie kurzy
  • príspevok na cestovné
  • bonusový systém

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Výroba a prevádzka | Engineering | Výroba | Strojárstvo | Technik | Nástrojár | Technický | Mechanický | Mechanic