MECHANIK STROJOV A ZARIADENÍ

Trvalý pracovný pomer
Mzda
900 - 1 000 €
Ref. Č.
3-30-33818

Chyťte sa skvelej príležitosti a využite možnosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti akoí MECHANIK STROJOV A ZARIADENÍ.

Vašou náplňou práce bude:

  • Mechanické práce pri montáži a oživovaní výrobných technologických zariadení
  • Oprava a údržba mechanických častí výrobných zariadení
  • Úpravy a optimalizácia mechanických častí existujúcich výrobných zariadení (hydraulika, pneumatika)
  • Výmena náhradných dielov v rámci preventívnej a prediktívnej údržby
  • Zaznamenávanie vykonaných opráv a použitých dielov na údržbu
Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

  • SŠ vzdelanie - strojárske (špecializácia na mechaniku / mechatroniku)
  • Min. 2 roky skúseností v s údržbou mechanických porúch
  • Znalosť čítania strojárskych výkresov - podmienkou
  • Záujem o nové technológie
  • Ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke
  • Technická a manuálna zručnosť
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Vysoká kvalita práce
  • Zodpovednosť
Benefity
  • Práca v medzinárodnej úspešnej spoločnosti
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • 13.plat
  • Ročný bonus
  • Zvýhodnené stravovanie
  • Podpora vzdelávania