pripája sa...

Inžinier údržby pre švajčiarsku spoločnosť. Nástup ASAP

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované asi rokom
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 23601

Využitie príležitosť zamestnať sa u nového investora v regióne!

Pre nášho Švajčiarskeho klienta obsadzujeme pozíciu VÝROBNÝ INŽNIER!

Náplň práce:

  • Príprava a popisovanie pracovných postupov, inštrukcií a štandardov
  • Zodpovednosť za mechanickú údržbu výrobných strojov
  • Zabezpečenie strojov a vybavenia
  • Komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami

Požiadavky

  • Technické myslenie, analytické schopnosti
  • Znalosti zvyšovania efektivity strojov a produktivity
  • Prax v oblasti údržby strojov, technolégie a procesného inžinierstva
  • Skúsenosti s TPM
  • Aktívna znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka
  • vyhláška §22 alebo 23 výhodou

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Výroba | Inžinier | Procesný inžinier | Technológ | Údržbár | Technik | Opravár | Technológia | Výroba | Proces | Servis / služby | Maintenance worker