pripája sa...

MATERIÁLOVÝ PLÁNOVAČ VÝROBY

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 800 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-32630

Máš skúsenosti s plánovaním výroby, zhodnotením skladových zásob tak, aby bol zabezpečený plynulých chod výroby? Tak potom máme pre teba pracovnú príležitosť vo francúzskej spoločnosti.

Tvojou náplňou práce bude:

  • plánovanie dodávok potrebného materiálu pre výrobu
  • optimalizácia materiálového toku
  • spolupráca na pláne výroby
  • zaistenie včasného dodania komponentov pre výrobu, kontrola termínov dodania
  • sledovanie skladových zásob
  • zodpovednosť za množstvo skladových zásob
  • zodpovedať za inventúry

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • prax na obdobnej pozícii min. 2 roky
  • samostatnosť
  • komunikatívnosť

Engineering | Logistika | Plánovač | Materiál | Materiálové toky | Nákup | Production planner