pripája sa...

MÁTE SKÚSENOSTI V SAP Z VÝROBNEJ SPOLOČNOSTI?KLIKNITE!

Lokalita Nitrianský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Richtáriková Eva
Ref. Č. 22690

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti na pozícii Servisného lídra pre oblasť SAP.

Vašou náplňou práce bude:

  • Denná práca v programe SAP
  • Servisná podpora všetkých oddelení spoločnosti
  • Riešenie potrieb jednotlivých oddelení
  • Spolupráca so zamestnancami a manažérmi pri rozvoji podpory služieb
  • Koordinácia vlastného tímu

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ/VŠ vzdelanie (IT vzdelanie výhodou)
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
  • Skúsenosť s programom SAP (ideálne výrobné moduly)
  • Skúsenosti z výrobného prostredia
  • Skúsenosť s vedením tímu
  • PC znalosti na vynikajúcej úrovni

Benefity

  • práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • možnosť ďalších odborných školení a kariérneho rastu
  • príjemné pracovné prostredie
  • zaujímavé sociálne benefity ( napr. preplácanie časti cestovných nákladov a pod.)

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Quality assurance a testování | Vedúci | Podpora | Servisný manažér | Šéf | Technik | Vedúci tímu | Administrátor / správce | SAP |