MÁTE SKÚSENOSTI V OBLASTI PERSONALISTIKY A VÝBORNÚ NEMČINU? ČÍTAJTE!

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Richtáriková Eva
Ref. Č. 22670

Hľadáme šikovných nemčinárov, ktorí majú aspoň krátku skúsenosť v oblasti personalistiky. Ak ste pracovali na pozícii recruitera, researchera alebo personalistu, ponúkame Vám jedinečnú príležitosť zdokonaliť Vaše skúsenosti a posunúť sa vyššie v prostredí medzinárodnej spoločnosti!

Vašou náplňou práce bude:

  • Tvorba databázy uchádzačov o prácu
  • Inzerovanie zadaných pracovných pozícií
  • Selekcia prichádzajúcich životopisov
  • Prvotné telefonické pohovory s uchádzačmi v nemeckom jazyku
  • Denná práca v systéme SAP a v interných systémoch
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Iné administratívne úlohy

Požiadavky

Pošlite nám ešte dnes Váš životopis, ak spĺňate nasledujúce požiadavky:
  • Aktívna úroveň NEMECKÉHO jazyka (písomná aj ústna forma) je PODMIENKOU
  • Aspoň krátka skúsenosť v oblasti ľudských zdrojov
  • Dobré PC zručnosti
  • Precíznosť pri práci
  • Komunikatívnosť
  • Znalosť anglického alebo talianskeho jazyka je výhodou

Benefity

Benefity ponúkané spoločnosťou:
  • Finančné odmeny
  • Flexibilný pracovný čas
  • Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Doplnkové vzdelávanie, jazykové kurzy
  • Možnosti pre ďalší profesionálny rast
  • Team-buildingové aktivity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/hr-administrativa-a-pravo/

HR a kancelářské služby | Business Support Center | HR | Administratíva | Zákaznícky servis | Kancelářské služby | Recruiter | Konzultant | Administratívny pracovník | Špecialista | Generalista | Asistent / asistentka | Office manažér | Junior | Nábor | Senior | Back office |