MÁTE SKÚSENOSTI V NÁKUPE/CUSTOMER CARE VO VÝROBNEJ SPOLOČNOSTI? KLIKNITE!

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 22032

Máte skúsenosti z výrobnej spoločnosti z nákupného oddelenia resp. z oddelenia zákazníckej starostlivosti? Láka Vás práve oblasť nákupu, komunikácia s dodávateľmi a negociácie?

Aktuálne Vám ponúkame možnosť rozvíjať Vaše skúsenosti na pozícii NÁKUPCA a uplatnenie v rámci stabilnej výrobnej spoločnosti.

Vaša náplň práce bude zahŕňať:

  • Nákup priameho materiálu do výroby
  • Nákup nepriameho materiálu a služieb
  • Komunikácia s existujúcimi dodávateľmi
  • Vyhľadávanie nových dodávateľov
  • Cenové a zmluvné negociácie
  • Rokovania s dodávateľmi, osobné návštevy dodávateľov

Požiadavky

Na pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý spĺňa nasledujúce kritériá:
  • Aspoň 1 rok skúseností vo výrobnej spoločnosti v oblasti nákupu / zákazníckej starostlivosti
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka
  • Proaktívny prístup
  • Logické a technické myslenie
  • Dobré komunikačné a negociačné zručnosti
  • Dobré PC zručnosti
  • Lojalita

Benefity

  • Stabilná práca
  • Finančné odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti
  • Závodné stravovanie
  • Priestor pre osobný a profesionálny rozvoj

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Business Support Center | Engineering | Zákaznícky servis | Logistika | Nákup | Nákupca | Logista | Projektový manažér | Reprezentant / zástupca | Nepriamy materiál | Materiál | Výroba | Dodávateľ |