pripája sa...

MÁTE RADI AUTÁ? PONÚKAME VÁM IDEÁLNU PRÍLEŽITOSŤ.

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 950 - 1 000 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-26-27751

Je pre Vás zaujímavý automobilový trh a bavia Vás autá? Hľadáme nových členov tímu pre medzinárodnú spoločnosť v Bratislave. Budete mať prístup k najnovším informáciám o automobiloch všetkých značiek. Ponúkame Vám prácu, v ktorej spojíte príjemné s užitočným!

Vašou náplňou práce bude:

  • Práca s technickými informáciami a interným systémom spoločnosti
  • Práca so servisnými údajmi
  • Aktualizovanie dát v systéme

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Záujem o prácu v oblasti automobilového priemyslu
  • Základné vedomosti o technickej stránke aút sú PODMIENKOU
  • Predchádzajúce skúsenosti ako automechanik alebo prijímací technik sú VÝHODOU
  • Práca s PC

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Výroba a prevádzka | Správa systému a hw | Technik | Administration