Master data špecialista

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 400 - 1 800 €
Ref. Č.
1-1-41302-2

Pracovná pozícia Master data špecialista je práve pre Teba, ak hovoríš plynulo po anglicky a baví Ťa technickejšie ladená pozícia. Master data špecialistom môžeš byť aj keď si čerstvý absolvent - potrebujeme len tvoju angličtinu a odhodlanie učiť sa nové veci.

Náplň práce bude nasledovná:

  • Spracovávanie dát z oblasti supply chain
  • Komunikácia s lokálnymi tímami ohľadom príslušných dát
  • Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi (napr. ohľadom bankových údajov, ich zmeny a pod.)
  • Spravovanie dát v internom systéme (Ariba, MDG)
  • Manuálne nahadzovanie dát do systému, úprava chýb, prenos dát z jedného systému do druhého
Požiadavky

Požiadavky na túto pozíciu sú nasledovné:

  • Na pozíciu zvážia aj absolventov
  • Ak máš ale nejakú pracovnú skúsenosť, je to len veľká výhoda - ideálne z oblasti zákazníckeho servisu alebo nákupného oddelenia/procurementu
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • Technická zdatnosť a analytické myslenie
Benefity

Spoločnosť ponúka veľké množstvo benefitov:

  • dni voľna navyše
  • možnosť pracovať formou homeoffice až 80% času
  • program zdravotnej starostlivosti
  • odmena pri pracovných alebo životných jubileách
  • tréningový program
  • referal bonus

a ďalšie.