pripája sa...

Máš znalosť účtovníctva a ovládaš maďarský jazyk?

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 400 EUR
Publikované 6 hodinami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-31119

Oddelenie ktoré účtuje dodávateľské faktúry hľadá niekoho kto ovláda MAĎARSKÝ jazyk a má perfektnú znalosť z oblasti účtovníctva alebo relevantú skúsenosť. Preto ak ťa zaujíma táto oblasť a spĺňaš minimálne podmienky,neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Určite ťa poteší náplň práce pri ktorej vieš vybudovať svoju budúcu kariéru:

  • Evidencia a zaúčtovanie došlých faktúr
  • Rekonciliácie účtov
  • Práca s účtovníckymi systémami
  • Písomná a telefonická komunikácia v nemeckom jazyku
  • Pravidelné uzávierkové aktivity

Požiadavky

Aby si bol úspešným kandidátom potrebuješ splniť nasledujúce kritéria:
  • Znalosť MAĎARSKÉHO jazyka na komunikatívnej úrovni (level B2) pretože budeš spracovávať dodávateľské faktúry v maďarskom jazyku
  • Máš motiváciu pre účtovníctvo
  • Máš dobrú teoretickú znalosť a skúsenosť s účtovníctvom (aspoň 6 mesiacov)
  • Príjemné vystupovanie
  • Schopnosť tímovej spolupráce

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Business Support Center | Finance | Účtovník | Analytik | Špecialista | SAP | Bookkeeper, accountant