pripája sa...

MÁŠ ZÁUJEM O DANE A CHCEŠ PRACOVAŤ PRE TÝCH NAJLEPŠÍCH?

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 4,50 - 5 EUR/hod.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 4-19-24639

Si študent VŠ a baví ťa oblasť daní? Máš výbornú príležitosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť s perspektívou do budúcnosti.

Tvojou náplňou práce bude nasledovné:

  • Zber a porovnávanie údajov
  • Účasť na projektoch
  • Príprava rôznych kalkulácií
  • Práca v tíme
  • Iné úlohy podľa zadania nadriadeného

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Študent VŠ ekonomického alebo právnického zamerania
  • Záujem o DANE
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Pro-klientský prístup

Spoločnosť Vám ďalej ponúka zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti, možnosť práce v úspešnom tíme, a možnosť odborného a profesionálneho kariérneho rastu.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Finance a bankovníctvo a investície | Dane | Analytik | Administration