Máš technické vzdelanie a vieš čo je CorelDRAW? V tom prípade hľadáme práve TEBA

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 700 EUR
Publikované 12 dňami
Kontakt Kusá Eva
Ref. Č. 4-26-31410

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárstva, hľadáme kandidáta s technickými skúsenosťami, ktorý ovláda grafické programy.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Spracovanie technických dokumentov - príprava a archivácia dokumentov, príprava manuálov
  • Dohliadanie, upravovanie, preklad etikiet a podkladov podľa európskych bezpečnostným noriem a pravidiel
  • Podpora a komunikácia so servisným a obchodným tímom
  • Administratívna práca
  • Kvalitné vstupné zaškolenie

Požiadavky

Si vhodný kandidát, ak spĺňaš nasledovné kritéria:
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské technické vzdelanie
  • Skúsenosti a znalosti s programom CorelDRAW PODMIENKOU
  • Znalosť MS Office, predovšetkým MS Excel na používateľskej úrovni PODMIENKOU
  • Skúsenosti s programami Corel Photo Paint, FrameMaker a SAP VÝHODOU
  • Znalosť ANGLICKÉHO jazyka (B2) - každodenná komunikácia
  • NEMECKÝ jazyk (B1) na mierne pokročilej úrovni

Benefity

  • Nadštandardné platové ohodnotenie
  • Zamestnanecké výhody
  • Možnosť kariérneho rastu

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Strojárstvo | Petrochémia | Chémia | Inžinier | Technik | Aplikačný | Automatizácia | Oživovanie/ spúšťanie | Údržba | Technológia | Slaboprúd | CNC | Technician