pripája sa...

Máš skúsenosti s VBA? Spravuj databázu!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 350 - 1 450 EUR/mes.
Publikované necelou minútou
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 1-26-30094

Láka Vás práca v rámci logistiky, radi pracujete s Excelom, s databázami a ste technicky orientovaný? Aktuálne obsadzujeme pre špeciálny projekt v spoločnosti Henkel pozíciu, kde to všetko môžeš využiť.

Náplň práce

  • Kontrola transformácie dát v systéme Oracle
  • Pátranie po prípadne vzniknutých problémoch a ich následné riešenie
  • Práca s dátami a reportami
  • Komunikácia s novými špedičnými partnermi

Požiadavky

  • Angličtina na komunikatívnej úrovni B2- pokročilý
  • Excel na pokročilej úrovni- VBA obrovskou výhodou
  • Minimálne 1 rok praxe z oblasti logistiky, nákupu- skúsenosť s prácou v medzinárodnom prostredí je plusom
  • Technicky orientovaný

13th salary, equal to the amount of the basic monthly salary
Performance-based bonus up to 110%
Referral bonus for referring a suitable candidate from 500 to 1000 EUR gross
Extra contribution to lunch vouchers
Cafeteria benefit system
Henkel Kindergarten
Life insurance
Health care package
Relocation bonus
5 sick days per year
Home Office
Extra paid days off for special life events

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Engineering | Administratíva | Logistika | Špecialista | Logista | Analytik | Spracovania dát | Excel | Kontingenčné tabuľky | Reportovanie | SAP | Visual Basic | Logistics specialist