pripája sa...

MÁŠ SKÚSENOSTI S ÚČTOVANÍM MIEZD?

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 300 EUR/mes.
Publikované viac ako rokom
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 23218

Máš chuť si prehlbovať svoje odborné skúsenosti, ale nič ťa doposiaľ neoslovilo? Hľadáme MZDOVÉHO ÚČTOVNÍKA do úspešného kolektívu. Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Účtovanie miezd zamestnancov spoločnosti podľa pridelených krajín
  • Vedenie evidencie zamestnancov
  • Sledovanie nezrovnalostí súvahy a výkazu zisku a strát
  • Pravidelné rekonciliácie účtov
  • Príprava mesačných a kvartálnych podkladov k reportom
  • Pravidelný reporting plnenia kľúčových ukazovateľov výkonu na základe stanovených KPI´s a SLA´s

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Minimálne 2 roky skúseností v mzdovom účtovníctve
  • Komunikatívna úroveň ANGLICKÉHO JAZYKA
  • Ovládanie MS Office balíka na pokročilej úrovni
  • Skúsenosti so SAP sú výhodou
  • Zodpovednosť
  • Komunikatívnosť a analytické myslenie

Ako ideálny kandidát máš možnosť pracovať v stabilnej, globálnej spoločnosti, ktorá okrem možnosti pracovať v medzinárodnom prostredí a v úspešnom mladom kolektíve, ponúka benefity ako:
  • Nadštandardné ohodnotenie
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Podpora rozvoja zamestnancov ( školiace programy, jazykové vzdelávanie...)
  • Teambuildingové aktivity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Mzdy | Bookkeeper, accountant