pripája sa...

MÁŠ RÁD ČÍSLA A ZAUJÍMA ŤA OBLASŤ AUDITU?

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 5 EUR/hod.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-19-28079

Študuješ VŠ ekonomického zamerania a baví ťa práca s čísla? Ak máš záujem o dlhodobú a perspektívnu prácu v oblasti auditu, pošli nám svoje CV.

Tvojou náplňou práce na pozícii bude nasledovné:

  • Kontrola finančných výkazov
  • Analýza procesov, rizík a kontroly
  • Administratívna podpora pre tím auditorov
  • Komunikácia so seniornými expertmi
  • Reporting

Práca na 20 hodín/týždeň.

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Študent VŠ v ekonomickom odbore (fiinancie, účtovníctvo, audit a pod.)
  • Predchádzajúca skúsenosť v účtovníctve, audite, či administratíve je VEĽKOU VÝHODOU
  • Komunikatívna úroveň Anglického jazyka
  • Výborná znalosť EXCELU - kontingenčné tabuľky, IF THEN, VLOOKUP sú PODMIENKA
  • Precíznosť
  • Tímový hráč

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké benefity:
  • Plne hradené stravné lístky
  • Poukážky v hodnote 25 EUR
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Možnosť čerpať 6 sick days za kalendárny rok
  • Prvé 3 dni plne preplatenej PN-ky
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Rôznorodé zľavy v športových / wellness centrách

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Finance a bankovníctvo a investície | Audit | Analýzy | Účtovníctvo | Audítor | Administration